Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hannah Furtures

12. 4. 2008

Jméno: Hannah Furtures

Vzhled: Vysoká a hubená postava,elegantní rysy,po pás dlouhé vlasy medozlaté barvy které vždy voní po levanduli ,nebesky modré oči.

Minulost: Hannah Furtures se narodila v spojeném království (Anglii), v Irsku,blízko Irského moře. Hannah se narodila do velmi staré a čistokrevné rodiny.Její matka pochází z velmi bohatého,vznešeného rodu,taktéž jako její otec.Vyrůstala mezi dvěma sestrami (Draco a Kim),dvěma domácími skřítky (Elis a Willa) a samozřejmě rodinou.

Již v brzkém dětství se u ní projevovali kouzelnické schopnosti.Nikdy neprojevila větší zájem o kouzelnický svět,krom této maličkosti prožila své dětství šťastně.
V pěti letech ,její rodiče soukromého (mudlovského) učitele,u kterého se společně s Draco učila číst,psát a počítat.Když dosáhla sedmi a půl roku,uměla rychle číst,krasopisně psát a mistrovsky počítat.Tudíž rodiče odvolali (mudlovského) učitele a nastal čas na výchovu etikety (kterou je učila matka).
Učila je jak se chovat v přítomnosti vysoce postaveného kouzelníka,co říkat a co ne,každodenně chodila s knihami na hlavách,učily se etiketu,s kým mluvit a s kým ne a všechno co se hodí a co naopak ne.Asi po roce byla ,Hannah, „připravena“ na život,čistokrevného kouzelníka.
Ale ani tehdy neprojevila o kouzla větší zájem než v jejich pěti letech.Když konečně rodiče dostoupily k závěru ,že etiketa,mudlovská škola a kouzelnický svět je pro ni dostatečně známé,začali se k ní chovat jako k dospělé (někdy byla dospělá,jindy malá husička která si myslela ,že se dost dozvěděla z knih) .Hannah této menší drobnosti využila a začala studovat v rodinné knihovně.Již v mládí měla velice zalíbeno pobývat v knihovně do večera a číst si.Po těchto nočních čteních se vydávala do nejvyššího patra,hradu,kde se nacházel její pokoj.Usedala do modročerného křesla a četla si ve světle lampy.
Když její sestra,Kim,dostudovala kouzelnickou školu (v zahraničí).Vrátila se domů,to již bylo Hannah devět let.Od té doby trávila čas v přítomnosti ,právě své starší sestry,Kim.Většinou si s ní povídala o problematice mudlovských vynálezů,nebo o ministerstvu ,či kouzelnických vynálezech.Tehdy Hannah poprvé projevila opravdový zájem o kouzla.Při jejich výpravách po výpravách po hradu,do sklepa a do věží.Objevovali mnohé skryté chodby o kterých Hannah nemněla ani tušení.Jedna vedla přímo z jejího pokoje do knihovny.
Když se konečně blížily jedenácté narozeniny ,Hannah.Sešla se celá (nebo alespoň čtvrtka) rodiny.Ač na to ,že rodina nebyla celá,byly zaplněný každý kout domovského hradu.Některé části rodiny,dosud neznámé pro Hannah ,náhle jako vyplašení koně se nahrnuli do hradu.
Když se na obzoru objevila sova,vytasila se babička Claire se svým dárkem.Byla to sovice sněžná.Hannah ji dala jméno Chiu.Sova letící s dopisem se pomalu snášela dolů.Když konečně doletěla k Hannah,která si vzala dopis,zase vzlétla a letěla do neznáma.To bylo ,ale tehdy jedno.Hannah,zaujal dopis tak ,že na něj hleděla téměř půl hodiny.Když ho otevřela a pomalu přečetla.Mírně posteskla.
Ovšem velice ráda se vzdálila od rodiny,kde musela být dokonalou dámou.

Potom co odcestovala z rodného "domu" (Dům se tomu sice říkat nedá,ale...) se ubytovala na Příčné ulici v hostinci jménem Děravý kotel,kde uskutečnila nákupy.Zde koupila i svou hůlku: Buková hůlka s jádrem Zlaté kapradiny.Nejvíce ji baví Přeměňování,OPČM a Lektvary.

Rodina: Z většiny smrtijedi,dbají na výchovu,považují krev nade vše,někteří s tím nesouhlasí ovšem je jich málo.Její matka pochází ze vznešeného,bohatého a starého rodu a otec sice z chudšího,ale staršího a známějšího rodu.Všechny kteří nebyli poslušní zlomili a udělali nad nimi kříž.

Rod: Čistokrevný.Všechny "Krvezrádce" vyděďují

Kolej : Havraspár,Moudrý klobouk si sice nebyl úplně jistý,zda Hannah neposlat do Zmijozelu,ale nakonec ji poslal do Havraspáru.

Ročník : Chodí do 4.ročníku.

Narození : 15.srpna

Má ráda: Již od malička milovala kočky,které se schovávaly v kůlně.Hannah za nimi chodila dokud jí to rodiče nezakázali.Má velmi ráda levandule a třešně.Nejčastěji pije čistou vodu,nebo čaj.

Nemá ráda:  Velice nerada má jahody,jahodou vůni,jahodou chuť,atd.Krom toho nerada čte Denní Věštec.Tvrdí ,že "V Denním Věštci jsou jenom smyšlené věci a-a vůbec žádné užitečné informace,navíc s ním manipuluje Ministerstvo kouzel které mnohdy spoustu věcí zatají!".

Post ve Famprpálu : Střelec

Pozice ve škole: Prefektka

Prefetka


Obrázky:

Hannah v dětsví (Obraz malíře).

Hannah v 2.ročníku.

Obrazek

 

 

 

 

Anime pohled na Hannah teď.Nebyl našen obrázek splňující limity,takže se vzal obrázek anime.

PS.:Představte si nějaké pěkné šaty!

 

 

 

elouai's doll maker 3elouai's doll maker 3elouai's doll maker 3

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář