Jdi na obsah Jdi na menu
 


Katrina Parkrová

12. 4. 2008

Jméno:

Katrina Párkrová

 

Vzhled:

Po pás dlouhé hnědé vlasy. Má hnědé oči. Rysi v obličeji jsou jemné. Výškou dosahuje 150cm.

 

Minulost:

  Narodila se dne 16.11. v nemocnici U sv. Munga. Její rodiče ji již v té době nenáviděli. Stejně tak jak nesnášeli sebe navzájem. Dlouho vyrůstala v nenáviděném prostředí. Rodiče ji učili etiketu a další podobné blbosti. Chtěli, aby z ní byla správná aristokratka. To se nestalo.

  V této rodině přežívala jen díky svému bratrovy. Ten se stejně jako ona vymykal kontrole. Díky němu zůstávala Katrina hodná.

  Když ji bylo pět let odešel její bratr do Bradavic. U ní se do té doby neobjevili kouzelnické schopnosti. S odjezdem bratra se její život zhoršil. Rodiče ji mučili za neposlušnost. Přesto se ráda bavila s mudli.

  Jakmile se o prázdninách vrátil její bratr, zařazený do Nebelvíru, jejich rodiče ho utýrali k smrti. Katrina se těchto “trestů“ musela účastnit. Bylo ji tenkrát šest let. Od té chvíle se uzavřela do sebe. S nikým nemluvila a odmítala jíst. První jídlo od té doby do ní dostali pomocí Imperia její rodiče.

  Pak ji nechali chvíli žít po svém. Přesto ji seznamovali se svými “přáteli“. Mezi nimi byl i Georg Pastel. Asi o čtyři roky starší chlapec. Její rodiče ji s ním už když se narodila, zasnoubili. Ona sama Georga nesnášela. Byl namyšlený a bůh ví co ještě. Na(ne)štěstí v jejích desíti letech umřel. Zajelo ho auto. Jak komické!!

  Katrina využila smutečního obřadu a utekla z domova. Asi půl roku se schovávala v lese. Tam ji jednou o úplňku napadli vlkodlaci. Naštěstí ji nepokousali. Tenkrát ji pomohl Brumla a Fénixův řád. Našli vhodnou rodinu ve svých řadách a poslali ji tam. Jmenovali se Whiteovi. Bylo ji mezi nimi dobře. Přesto nikdy nezískali její důvěru.

  V jedenácti jela do Bradavic. Její hůlka je z dubového dřeva a má jádro vílího vlasu. Byla zařazena do Havraspáru, i když ji M.K. chtěl původně zařadit do Nebelvíru. Zde si našla kamarádku Hannah Fortures. Staly se nejlepšími kamarádkami. Přesto ji nikdy Katrina neřekla, co se dělo u ní doma. I před ní byla uzavřená.

  V polovinně prvního ročníku se dozvěděla, že její rodiče se stali smrtijedy. O necelé dva měsíce později je zabil Voldemord, za neposlušnost.

  Je jednou z nejlepších z ročníku. Nejvíce ji baví OPČM a lektvary. Už od druhého ročníku je zamilovaná do Nebelvírského chlapce, Remuse Lupina. Přesto mu to nikdy neřekla. On asi ani neví, že žije.

 

Rodina:

Povětšinou smrtijedi. Avšak žije v rodině, kde jsou všichni ve FŘ.

 

Rod:
Čistokrevný. V její rodině není jediný “Mudlovský šmejd“.

 

Kolej:

Havraspár.

 

Ročník:

Chodí do 4.ročníku.

 

Narození:

16.11.

 

Má ráda:

Strašně moc miluje hořkou čokoládu a čokoládovou zmrzlinu. Nejradši pije vodu nebo Hanáckou kyselku (nevím jestli to už v té době bylo). Nejoblíbenějším ovocem je pomeranč. Na oběd ráda jí bramborový salát a pečené kuře. Nejlepší vůně je podle ní jablková.

 

Nemá ráda:

Aristokraty. Na jídlo nesnáší ryby (bléé). Nejhnusnější pití je podle ní alkohol (kromě Vaječného koňaku a Máslového ležáku). Na vůni nesnáší vanilkovou.

 

E-mail:

Tija12@seznam.cz

 

Obrázky:

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář